ضد بازیاب شید
غیر قابل بازگشت

ضد بازیاب شید

ضد بازیاب شید
این نگرانی که ممکن است فایل‌های مهمی که روزی آن‌ها را از رایانه‌ی خود پاک کرده‌اید دوباره توسط نرم‌افزارهای بازیابی برگردانده شود، نگرانی بجایی است. ما در شید با درک حساسیت بالای این موضوع نرم‌افزار ضد بازیاب شید را برای آسایش و امنیت هرچه بیشتر شما طراحی و تولید کرده‌ایم؛ برنامه‌ای مثل همیشه فارسی، ساده، کوچک اما پرقدرت.

ويژگی‌های اصلی

محیط کاربری ساده و فارسی

ضد بازیاب شید مثل همه‌ی برنامه‌های دیگر شید کاملاً فارسی است و برای کاربران فارسی زبان طراحی شده است.

امکان حذف غیرقابل بازگشت فایل‌ها و فولدرها

برای پاک کردن دائمی و ایمن فایل‌ها و فولدرها delete کردنِ ساده کافی نیست، حتی اگر فایل‌ها را از سطل آشغال رایانه‌تان حذف کنید باز برنامه‌هایی هستند که توانایی بازیابی فایل‌های حذف‌شده‌تان را دارند. با ضد بازیاب فایل شید می‌توانید به‌سادگی فایل‌ها و فولدرهای مورد نظرتان را به گونه‌ای پاک کنید که دیگر هرگز امکان بازیابی آن‌ها وجود نداشته باشد.

امکان تعیین دقیق دقت فرآیند ضد بازیابی

با تنظیم این ویژگی می‌توانید میزان دقت انجام فرآیند ضد بازیابی را به حداقل یا حداکثر برسایند. فرآیند ضد بازیابی با حداکثر دقت آخرین امید نرم‌افزارهای بازیابی فایل را نیز از بین خواهد برد و در عوض به زمان بیشتری نیاز دارد.

امکان انجام فرآیند ضد بازیابی در پس‌زمینه

فرآیند ضد بازیابی ممکن است زمان‌بر باشد و منابع رایانه‌ی شما را درگیر کند. شما می‌توانید با انتخاب این گزینه در تنظیمات، فرآیند ضد بازیابی را در پس‌زمینه انجام دهید و با آسودگی به کارهای روزمره‌تان در رایانه برسید.

امکان حذف دائمی بقایای فایل‌های حذف شده

اگر فایل‌هایی بوده که آن‌ها را پیش از این بصورت عادی پاک کرده‌اید و اکنون نگران این هستید که کسی آن‌ها را بازیابی کند، نگرانی شما بی‌دلیل است. با ضد بازیابِ فضای خالی شید می‌توانید آخرین بقایای فایل‌های از پیش حذف شده را نیز نابود کنید.