ضد ویروس شید

ضدویروس شید

سبک، قدرتمند، فارسی، با امکاناتی مثل محافظت در لحظه، به‌روزرسانی روزانه، اسکن هوشمند و…
ضد ویروس شید
ضد ویروس شید
قدرتمند، گوش به زنگ

محافظت فایل‌ها

محافظت در لحظه از رایانه‌ی شما در برابر انواع ویروس‌ها و بدافزارها یکی از مهم‌ترین امکانات ضد ویروس و امنیت اینترنتی شید است.
 • null
  این امکان، در هر لحظه و به محض دسترسی رایانه‌ی شما به هر فایل، آن را کاملاً بررسی می‌کند و در صورت وجود هر گونه خطر یا آلودگی فوراً شما را مطلع می‌کند.
 • null
  آلودگی هر کجا که باشد، از حافظه‌ی فلش، پوشه‌ی دانلودها یا درایو C بگیر تا حافظه‌ی رَم یا حتی قبل از بالا آمدن رایانه، محافظت فایل‌های شید، پیش از این‌که آلودگی بتواند اقدامی بکند، آن را شناسایی و مهار خواهد کرد.
سختگیر و سبک

اسکن فضای ذخیره‌سازی و حافظه

ضد ویروس و امنیت اینترنتی شید با جستجوی دقیق و کامل تمام بخش‌های رایانه‌ی شما احتمال این‌که کوچکترین آلودگی‌ها یا خطرها از چشمشان دور بماند را به حداقل می‌رسانند.
 • null
  فایل‌ها و فولدرها، حافظه، رجیستری و رسانه‌های جداشدنی، همگی در رصد اسکن قرار دارند.
 • null
  اسکن هوشمند: با اسکن هوشمند می‌توانید در زمانی کوتاه از پاک بودن مکان‌های حیاتی رایانه‌ی خود مطمئن شوید.
 • null
  اسکن کامل: با اسکن کامل خیالتان از هر نظر راحت خواهد شد. اسکن کامل در تمام نقاط رایانه‌ی شما به دقت به دنبال آلودگی‌ها خواهد گشت، بدون آن‌که مزاحم کارهای دیگر شما شود.
 • null
  اسکن سفارشی: اگر مکان‌های خاصی اعم از فولدر خاص، یا رجیستری یا هر جای دیگری را برای اسکن کردن مد نظر بگیرید، می‌توانید با اسکن سفارشی به سرعت آن‌جا را اسکن کرده، و با ذخیره کردن آن، در دفعه‌های بعدی به سرعت آن را دوباره اجرا کنید.
 • null
  تاریخچه‌ای از جزئیات اسکن‌های قبلی نیز در دسترس‌تان خواهد بود.
ضد ویروس شید
ضد ویروس شید
همیشه در جریان

به‌روزرسانی ویروس‌یاب

موتورهای شناسایی بدافزار ضدویروس/امنیت اینترنتی شید روزی دوبار با فهرستی از آخرین تهدیدهای شناسایی شده و خطرناک به‌روزرسانی می‌شوند. فقط کافی‌است بدون هیچ ترسی رایانه‌ی خودتان را به اینترنت متصل کنید.
 • null
  به‌روزرسانی به‌صورت خودکار انجام می‌شود، مگر این‌که دلیل موجهی برای خاموش کردن حالت خودکار آن داشته باشید و در تنظیمات آن را غیر فعال کنید. در آن صورت خودتان باید حواستان باشد و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌روزرسانی را انجام دهید.
 • null
  به فهرست به‌روزرسانی‌های گذشته هم دسترسی دارید.
ضد ویروس شید

اضافه کردن به استثنائات

می‌توانید از ویروس‌یاب بخواهید برای فایل یا فایل‌های خاصی استثناء قائل شود و آن‌ها را اسکن نکند.
ممکن است پیش بیاید که بخواهید فایل خاصی را به هر دلیلی از دسترس ویروس‌یاب دور نگه دارید. البته ما به هیچ وجه این را توصیه نمی‌کنیم ولی به خاطر وجود شرایط خاصی (مثلاً استثناء کردن فایل crack برخی نرم‌افزارها) که ممکن است پیش بیاید این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. فقط حتماً به خاطر داشته باشید اگر واقعاً از بی‌خطر بودن فایلی که به استثنائات اضافه می‌کنید مطمئن نیستید هرگز این کار را انجام ندهید.
ضد ویروس شید

قرنطینه‌ی فایل‌های آلوده

ضد ویروس شید/امنیت اینترنتی شید آلودگی‌های موجود در رایانه‌ی شما را پاکسازی می‌کند ولی اگر در مورد فایلی نتواند این کار را انجام دهد آن را در قرنطینه نگه می‌دارد و تحت نظر خود اجازه‌ی هرگونه خرابکاری را از آن می‌گیرد. پس تا فایل آلوده در قرنطینه است، لازم نیست نگران چیزی باشید.

سامانه‌ی ضد سرقت

کافی است فقط سامانه‌ی ضد سرقت در ضد ویروس/امنیت اینترنتی شید را فعال کرده باشید تا اگر لپ‌تاپ شما گم شد یا به سرقت رفت به آسانی و حتی بدون نیاز به داشتن موقعیت‌یاب (GPS) در لپ‌تاپ، با مراجعه به پنل کاربری خودتان در شید و اعلام سرقت برای دستگاه مورد نظرتان، موقعیت مکانی آن را رصد کنید.