توافقنامه حقوقی

توافقنامه حقوقی استفاده از محصولات شید افزار رایانه

کاربر گرامی ضمن تشکر از حسن سلیقه شما در انتخاب این نرم‌افزار، خواهشمندیم قبل از نصب، دانلود یا استفاده از این نرم‌افزار، توافقنامه‌ی حقوقی زیر را حتماً به دقت مطالعه فرمایید.

این توافقنامه بین شرکت شید افزار رایانه با مسئولیت محدود و خریدار محترم این نرم‌افزار منعقد می‌گردد. در توافقنامه‌ی پیش رو منظور از «شرکت» همان «شرکت شید افزار رایانه(مسئولیت محدود)» و مشتری همان خریدار نرم‌افزار می‌باشد.

شما با انتخاب گزینه «قبول توافقنامه و شروع نصب» اعلام می‌کنید کلیه شروط و مندرجات این توافقنامه مورد قبول شما می‌باشد و موافقت می‌کنید که به مفاد و شرایط توافقنامه مقید باشید. چنانچه با تمام مفاد و شرایط این توافقنامه موافق نیستید، نصب نرم‌افزار را لغو نمایید در غیر این صورت حق استفاده از نرم‌افزار را با توجه به مفاد و محدودیت‌های این توافقنامه خواهید داشت.

 1. مفاهیم

  1. نرم‌افزار (software)

   منظور از نرم‌افزار محصولی است که در اختیار مشتری اعم از شخص حقیقی و حقوقی قرار گرفته است و شامل بسته‌های به روزرسانی، مستندات، علائم تجاری، تصاویر و... می‌باشد.

  2. رایانه یا کامپیوتر (computer)

   به معنی انواع سخت‌افزارها اعم از کامپیوترهای شخصی، لپ‌تاپ‌ها و یا دیگر ابزارهای الکترونیکی است که نرم‌افزار قابلیت نصب واجرا روی آن را دارد.

  3. شرکت (company)

   منظور از شرکت (به عنوان صاحب تمام حقوق نرم‌افزار، اعم از حقوق انحصاری و حقوق مادی ومعنوی، شرکت شید افزار رایانه است که با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران، ماهیت حقوقی دارد.

  4. مشتری (customer)

   مشتری عبارتی است که به هر دو گروه خریدار حقیقی که اشخاص می‌باشند یا خریدار حقوقی که سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادها و... می‌باشند،اطلاق می‌شود وکاربر نرم‌افزار می باشد.

  5. کاربر (user)

   شخصی است که نرم‌افزار روی رایانه و یا دیگر ابزارهای الکترونیکی وی نصب شده و از آن استفاده می‌کند.

  6. مجوز استفاده (license)

   حق استفاده از نرم‌افزار و تبیین خدمات و پشتیبانی ارائه شده می‌باشد. هر مجوز به وسیله نوع و تاریخ انقضای آن قابل تعریف است.

  7. فعالسازی (activation)

   عملیات وارد کردن کد هشت رقمی فعالسازی در نرم‌افزار به منظور فعال شدن آن را فعالسازی می‌گویند. فعالسازی تنها به صورت برخط امکان پذیر است.

  8. اطلاعات کاربری (username & password)

   شامل نام کاربری و کلمه عبور می باشد که با ثبت نام بر خط توسط کاربر در اختیار او قرار می‌گیرد.

  9. بروزرسانی (update)

   به عمل همسان نمودن نسخه پایگاه امضای ضد ویروس در سیستم کاربر با آخرین نسخه پایگاه امضای موجود گفته می‌شود.

  10. ارتقاء (upgrade)

   به عمل تبدیل نسخه جاری نرم‌افزار به نسخه جدید آن گفته می‌شود، که در صورت متصل بودن کاربر به اینترنت به صورت خودکار صورت می‌پذیرد.

  11. شما

   منظور از شما، شخص کاربر مشتری شرکت میباشد که حق استفاده از نرم‌افزار را با توجه به توافقنامه دارد.

 2. حقوق مادی ومعنوی

  1. حق تالیف نرم‌افزار که شامل این محصول به همراه کلیه ایده‌ها، مستندات، روشهای اجرا، رموز تجاری، علائم تجاری و دیگر اطلاعات موجود در آن است، برای شرکت محفوظ است. نصب و استفاده شما از نرم‌افزار هیچ حقی در مالکیت در آن را برای شما به وجود نمی آورد و شما هیچ حقی در نرم‌افزار به جز آن چه صراحتاً در این توافقنامه گفته شده است، ندارید.

  2. شما موافقت میکنید که به هیچ وجه در این نرم‌افزار اعم از برنامه، مستندات، پیام‌ها و... را تغییر داده یا حذف کنید.

 3. موضوع توافقنامه

  موضوع توافقنامه عبارت است از حقوق کاربران نرم‌افزار شید اعم از حقیقی و حقوقی و تعهد پشتیبانی شرکت در محدوده توافقنامه پیش رو می باشد.

 4. شروع و پایان توافقنامه

  این توافقنامه از زمان نصب نرم‌افزار شروع و قابل اجرا می باشد و در صورت عدم رعایت مفاد توافقنامه به صورت خودکار به پایان می رسد.

 5. مقررات عمومی

  1. هرگونه به روزرسانی، و همچنین ارتقاء به عنوان بخشی از محصول نرم‌افزاری در نظر گرفته میشود و واجد شرایط و ضوابط کلی ذکر شده برای محصول در این توافقنامه است.

  2. در صورتی که شما هرکدام از مفاد و شرایط این توافقنامه را نقض کنید، شرکت شید افزار رایانه حق دارد مجوز استفاده‌ی نرم‌افزار را بدون استرداد هزینه و به صورت یکطرفه لغو کند.

  3. شما توافق کردید که در استفاده از این نرم‌افزار و یا هر گزارش و اطلاعاتی که به عنوان نتیجه از این نرم‌افزار اخذ می شود، به تمام قوانین و مقررات قابل اجرای بین المللی و ملی از جمله (و نه محدود به) قوانین محرمانگی، مالکیت معنوی، و قوانین اخلاقی پایبند باشید.

  4. به غیر از مواردی که اختصاصاً در این متن توضیح داده شده است، شما نمی توانید هیچ کدام از حقوقی را که تحت این توافقنامه به شما اعطا شده است، یا هر کدام از تعهداتی را که بدین وسیله شما را به آن ملزم کرده است، به کسی منتقل یا منسوب نمایید.

  5. برای ارزیابی قانونی بودن استفاده از نرم‌افزار، شرکت مجاز است از ابزارهایی برای رسیدگی به این امر که شما کپی مجاز نرم‌افزار را استفاده می کنید، استفاده نماید.

  6. نرم‌افزار می تواند اطلاعات فعالسازی را که برای ارزیابی قانونی بودن نرم‌افزار لازم است به شرکت منتقل کند. اگر ارزیابی نتواند در دوره مشخصی که در راهنمای کاربری مشخص شده است انجام شود، نرم‌افزار با کارایی محدود کار خواهد کرد.

  7. کاربر متعهد می شود که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب کاربری خود را حفظ نماید و مسئولیت تمامی عملیاتی که به وسیله حساب کاربری انجام می شود به عهده خود کاربر بوده و در صورت بروز رخدادهای امنیتی از جمله (ونه محدود به) لو رفتن کلمه عبور، استفاده غیر مجاز از حساب کاربری، سریعاَ مراتب را به شرکت اطلاع دهد.

  8. استفاده از نرم‌افزار در تمامی کشورها به غیر از جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز بوده وتمامی عواقب حقوقی آن از جمله نقض کپی رایت و موارد دیگر به عهده کاربر خواهد بود.

 6. اعطای مجوز و فعالسازی

  به موجب این توافقنامه، شما دارای یک مجوز غیر انحصاری برای ذخیره، بارگذاری، نصب و اجرای این نرم‌افزار بر روی تعداد مشخصی از کامپیوترها با توجه به مفاد و شرایط این توافقنامه شده اید. شما با بند های ذیل موافقت می نمایید:

  1. اگر نسخه آزمایشی نرم‌افزار را نصب و فعال کرده اید، در این صورت دارای مجوز آزمایشی برای این نرم‌افزار می باشید. شما می توانید فقط به منظور ارزیابی، و تنها در دوره زمانی توافق شده، که از زمان فعالسازی آزمایشی آن آغاز می شود، این نرم‌افزار را استفاده کنید. هر گونه استفاده دیگری از این نرم‌افزار برای اهداف دیگر و یا خارج از دوره توافق شده، کاملاً ممنوع میباشد.

  2. نرم‌افزار و مجوز استفاده‌ی آن میتواند از طریق اینترنت یا یک رسانه‌ی واسط به دست کاربر برسد.

  3. نرم‌افزار به تعدادی که در مجوز آن مشخص شده قابل فعالسازی می باشد.

  4. در صورتی که کامپیوتر خود را تغییر دهید یا در نرم‌افزارها یا سخت افزارهای دیگر که بر روی آن نصب می باشد تغییراتی اعمال نمایید، ممکن است از طرف شرکت ملزم به تکرار فعالسازی نرم‌افزار شوید، تعداد این عمل توسط شرکت مشخص می شود.

  5. اگر نرم‌افزار را بر روی یک رسانه‌ی واسط دریافت کردید، با پذیرش این توافقنامه از سوی شما در طول زمانی که بر روی بسته ی نرم‌افزار تعیین شده است و از فعالسازی این توافقنامه شروع می شود، می توانید نرم‌افزار را مورد استفاده قرار دهید.

  6. اگر نرم‌افزار از طریق اینترنت دریافت شده است، می توانید با پذیرش این توافقنامه در طول زمانی که هنگام دریافت تعیین شده است و از فعالسازی این توافقنامه شروع می شود، آن را مورد استفاده قرار دهید.

  7. در صورتی که نرم‌افزار بر روی یک رسانه ی واسط به دست کاربر رسیده باشد ، فعالسازی نرم‌افزار به منظور تمدید حق استفاده از آن، تنها در شرایطی قابل تکرار است که اطلاعات کاربری قبلی نرم‌افزار موجود باشد. اگر اطلاعات کاربری موجود نباشد زمان استفاده ی موثر از نرم‌افزار با توجه به اطلاعاتی که بر روی بسته نرم‌افزار مشخص شده است تعیین میشود.

  8. برای نصب نرم‌افزار توسط یک کاربر روی هر تعداد دستگاه هیچ محدودیتی وجود ندارد. لازم به ذکر است برای فعالسازی هر دستگاه باید نسبت به خریداری کد فعالسازی هشت رقمی جداگانه اقدام شود.

 7. محدودیت های استفاده

  1. هر گونه بهره برداری غیر مجاز و غیر قانونی، تحت هر عنوان از جمله (و نه محدود به) کپی کردن نرم‌افزار و یا مشتقاتی از آن یا مستندات آن، تغییر نرم‌افزار یا سازگار کردن آن یا ملحق کردن آن به نرم‌افزار دیگر، مهندسی معکوس، دیکامپایل (تبدیل کد ماشین به کد سطح بالا) یا هر گونه تلاشی برای کشف کد نرم‌افزار، قرار دادن نرم‌افزار در یک سرور به گونه ای که از طریق شبکه های عمومی (نظیر اینترنت) یا وسایل ارتباطی قابل دستری باشد، فروختن، اجاره دادن یا در معرض استفاده عموم قرار دادن تمام یا بخشی از نرم‌افزار و یا توزیع نرم‌افزار به هرشکل که صورت پذیرد، ممنوع است.

  2. در صورت تخلف کاربر از مفاد این ماده و یا دیگر تعهدات ناشی از این توافقنامه، وی مسئول و متعهد به جبران کلیه خسارات مادی و معنوی، مستقیم و یا غیر مستقیم وارده به شرکت خواهد بود.

  3. نرم‌افزار موضوع توافقنامه حاضر محتوی اسرار تجاری و اطلاعات خاص شرکت می باشد و هر گونه استفاده و یا افشای اطلاعات و اسرار موصوف به عنوان نقض حقوق اسرار تجاری تلقی شده و قابل پیگرد خواهد بود.

  4. شما نباید حقوق استفاده از این نرم‌افزار را به هیچ کس انتقال دهید.

  5. شما نباید اطلاعات کاربری را به شخص سومی بدهید یا به آنها اجازه دهید که به اطلاعات کاربری تان دسترسی داشته باشند. زیرا اطلاعات محرمانه‌ی شرکت در نظر گرفته می شود و شما ملزم به توجه در حفاظت از آن می باشید. اطلاعات کاربری را تا زمان انقضای مجوز در مکان امنی نگهداری کنید. خسارت وارده ناشی از عدم توجه به این بند بعهده شما خواهد بود.

  6. شما نباید نرم‌افزار را به شخص دیگری فروخته و یا اجاره، قرض یا کرایه بدهید.

  7. شما نباید نرم‌افزار را به منظور تولید داده یا تولید نرم‌افزاری برای تشخیص، مسدود یا مقابله کردن با تهدیدهایی که در راهنمای کاربری ذکر شده است استفاده کنید.

 8. امنیت و محرمانگی اطلاعات

  به منظور حفظ امنیت رایانه شما و شناسایی جدبد ترین بد افزارها، شید به ارسال برخی اطلاعات از روی رایانه شما می پردازد. این اطلاعات در اختیار تیم فنی شید قرار می گیرد تا به سرعت تمهیداتی برای مقابله با بد افزارهای احتمالی اندیشیده شود. به طور کلی شرکت تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه به کار میبندد. با این حال به منظور احتیاط از کاربران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند.

  اطلاعات و فایل های ارسال به هیچ وجه جنبه شخصی نداشته و شبکه ابر کاربران شید مسئولیت حفظ محرمانگی آن ها را بر عهده دارد. این اطلاعات عبارتند از:

  • اطلاعاتی در مورد سخت افزار و سیستم عامل رایانه شما شامل وضعیت سی پی یو و حافظه موقت، شماره نسخه و سرویس پک سیستم عامل، درایورها، سرویس ها،افزونه های اکسپلورر، افزونه های چاپگر، افزونه های اجزای ویندوز، برنامه های نصب شده، و برنامه های دارای امکان اجرای خودکار که به طور کلی «قابل شناسایی شخصی» نیستند.

  • اطلاعاتی در مورد فعالیت ضد ویروس در رایانه شما شامل اشیاء مشکوک پیدا شده، تاریخ، زمان، مسیر و نام تشخیص انجام شده، اندازه و hash های فایل، پردازه خاطی، نوع دسترسی به فایل، اطلاعات هدر PE و اطلاعات شماره نسخه فایل.

  • اطلاعاتی در مورد برنامه های اجرا شده توسط کاربر و اجزاء آنها شامل تاریخ، مسیر، نام، اندازه فایل، خط فرمان، تعداد نخ ها، اطلاعات هدر PE و شماره نسخه فایل.

  • محتوای کامل فایل هایی که احتمال مخرب بودن آنها می رود جهت بررسی و واکنش هر چه سریعتر به بد افزارهای در حال انتشار.

  شرکت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود، با جاهای دیگر را نمی پذیرد.

  شرکت با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت با سرویس های خود می باشد.

  شرکت مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین کاربران و سرورهای خود را ندارد.

  شرکت مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویس های کاربران، توسط اشخاص ثالث را ندارد.

 9. ضمانت محدود و سلب مسئولیت

  1. شرکت تضمین می کند که نرم‌افزار به طور قابل ملاحظه بر اساس مشخصات و توصیفاتی که در راهنمای کاربر است و آنها را مشاهده کرده است کار می کند. در حالی که ضمانت محدود در موارد زیر به کار نمی رود

   1. نواقض کامپیوتر شما و تخلفات مرتبط که شرکت صریحاً هر گونه مسئولیت ضمانت را از خود رفع مسئولیت می کند
   2. سوء عمل، نواقص یا خرابی بر اثر استفاده ی غلط، سوء استفاده، تصادف، غفلت، نصب، کاربری و نگهداری نامناسب، دزدی، خرابکاری، بلایای طبیعی، اختلال برق، سانحه، تناوب، تغییرات غیر مجاز، یا تعمیر توسط هر شخصی به جز افراد تعیین شده توسط شرکت، یا عمل خود شما یا دلایلی که از کنترل شرکت خارج است.
   3. هر خرابی که توسط شما بعد از اولین خرابی به وجود بیاید.
   4. عدم سازگاری ایجاد شده توسط اجزای سخت افزار و یا نرم‌افزار کامپیوتر شما.
  2. شما می پذیرید که هیچ نرم‌افزاری خالی از خطا نیست و به شما توصیه می شود که از کامپیوتر خود نسخه های پشتیبان در فاصله های زمانی مناسب تهیه نمایید.

  3. شرکت تضمین نمی کند که در صورت نقض شرایطی که در راهنمای کاربر با این توافقنامه توضیح داده شده است، نرم‌افزار درست کار کند.

  4. شرکت تضمین نمی کند که اگر شما به روزرسانی ها و ارتقای مشخص شده در بند 10.1 این توافقنامه را مرتب انجام ندهید ، نرم‌افزار درست کار کند.

  5. شرکت حفاظت از تهدیدات توصیف شده در راهنمای کاربر را بعد از انقضای دوره ی مشخص شده در بند 6.5 یا 6.6 این توافقنامه یا بعد از اتمام جواز استفاده ی این نرم‌افزار به هر دلیل، تضمین نمی کند.

  6. شما موافقت می کنید که نرم‌افزار با تنظیمات استاندارد اعمال شده‌ی پیش فرض شید افزار رایانه می باشد و این مسئولیت شما می باشد که نرم‌افزار را برای تامین نیازمندی های خودتان پیکر بندی کنید و شرکت تعهدی در این خصوص ندارد.

  7. نرم‌افزاری که در دست دارید همین چیزی است که وجود دارد و شرکت استفاده و کارایی آن را تضمین نمی کند، مگر هر ضمانت، شرایط، ادعا یا مفادی که طبق قوانین مربوطه قابل استثناء یا محدود شدن نباشد.

  8. شرکت هیچ تضمین، شرایط، ادعا یا مفادی (صریحا یا تلویحاً، با اساس نامه، قانون، عرف، کاربری یا غیره) برای هیچ موردی از جمله (و نه محدود به) عدم تخلف از حقوق شخص سوم، خرید و فروش، کیفیت مطلوب، شراکت یا کاربرد برای اهداف عمومی را تامین نمی کند. شما تمام اشتباهات و تمام ریسک های عملکرد و انتخاب نرم‌افزار برای دست یابی به مقاصدتان، و برای نصب، استفاده و نتیجه ی به دست آمده از نرم‌افزار را شخصا بر عهده می گیرید. به طور کلی شرکت هیچ تعهدی در برابر شخص ثالث ندارد.

  9. بدون در نظر گرفتن شرایط و ضوابط این تفاهم نامه، شرکت هیچ تضمینی نمی کند که نرم‌افزار بدون خطا یا بدون وقفه یا بدون خرابی های دیگر باشد، یا اینکه بخشی یا تمام نیازهای شما که به شرکت اطلاع داده شده یا خیر، برآورده کند.

 10. محدودیت در مسئولیت

  تا بیشترین حدی که قانون مر بوطه اجازه می دهد، در هیچ شرایطی شرکت یا شرکایش نباید مسئول هیچ ضرری باشند، خواه این ضرر خاص، تصادفی، تنبیهی، غیرمستقیم و یا متعاقب و غیر از آن باشد (از جمله خسارات ناشی از دست دادن سود یا اطلاعات محرمانه یا اطلاعات دیگر، تعلیق کار، از دست دادن محرمانگی، خراب شدن، آسیب دیدگی یا از دست دادن داده ها یا برنامه ها، به دلیل انجام نشدن وظایفی شامل وظایف قانونی، وظایف اخلاقی یا وظایف نگهداری صحیح؛ غفلت، ضرر اقتصادی وهر ضرر مالی دیگر) و به دلیل هر روش استفاده ای مربوط به عدم توانایی استفاده از نرم‌افزار، قانون خرابی یا پشتیبانی یا سرویس های دیگر، اطلاعات، نرم‌افزار و موارد مربوط به نرم‌افزار یا استفاده از آن که رخ داده باشد، تحت یا مرتبط به هر قانونی به هر ماده ای در این قرارداد یا نقض قرارداد یا هر گونه جرم (شامل غفلت، ارائه ی غلط، هر الزام مسئولیت جدی یا وظیفه) یا هر نقض قانون یا هر نقض ضمانت شرکت یا هر کدام از شرکایش حتی اگر به شرکت یا شرکایش در مورد امکان این خرابی ها هشدار داده شده باشد.

  شما موافقت می کنید که در شرایطی که شرکت و شرکایش مسئول هستند، مسئولیت آنها محدود به ارزش ریالی نرم‌افزار می باشد. در هیچ موردی مسئولیت آنها از هزینه ای که برای نرم‌افزار به آنها پرداخته شده است تجاوز نمی کند. این توافقنامه هیچ مسئولیتی به غیر از آنچه در اینجا مطرح شده است به عهده شرکت نمی گذارد.

 11. قانون حاکم و حل و فصل اختلافات

  این توافقنامه از هر جهت تابع مقررات جمهوری اسلامی و قانون بین المللی حق نشر و هر قانون مرتبط قابل اجرا در کشور ایران از جمله قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه ای مصوب 1379 و آئین نامه اجرایی آن بوده و در صورت بروز هر گونه اختلاف در تفسیر و یا اجرای مفاد این توافقنامه، موضوع در محاکم عمومی سمنان قابل طرح و رسیدگی خواهد بود.

 12. توافق کلی، قابلیت تقسیم، بدون لغو

  این توافقنامه توافق کامل بین شما و شرکت می باشد و هر توافقنامه، پیشنهاد، مکاتبه و یا آگهی شفاهی یا کتبی قبلی را با توجه به نرم‌افزار یا موضوع این توافقنامه لغو می کند. شما می پذیرید که این توافقنامه را خواندید، فهمیدید و با مفاد و شرایط آن موافق هستید.

  اگر هر بند از این توافقنامه یا بخشی از بندهای آن توسط دادگاه قضایی، نامعتبر، باطل، یا به هر دلیلی غیر قابل اجرا تشخیص داده شود، آن بند دقیقا مورد بازبینی قرار می گیرد تا قانونی و قابل اجرا باشد، و این باعث نمی شود تمام قراردا د از بین برود و این قرارداد با همان قوت و تاثیر، تا جایی که ممکن است و قانون اجازه می دهد به همان شکل اول آن باقی و موثر خواهد بود. لغو هیچ کدام از مفاد و شرایط این توافقنامه نباید معتبر شناخته شود، مگر اینکه توسط شما و نماینده معتبر شرکت نوشته و امضا شود، و به شرطی که لغو هیچ یک از مفاد و شرایط این توافقنامه باعث لغو هیچ یک از مفاد قبلی، هم زمان یا بعدی آن نشود.

  عدم موفقیت شرکت در اصرار یا اعمال اکید هر کدام از بندهای این قرارداد یا هر حق دیگر نباید به معنی لغو هیچ کدام از بندها یا حق های این قرارداد تفسیر شود.

 13. پشتیبانی

  1. از هنگامی که این نرم‌افزار فعال شد، شما حق دارید سرویسهای زیر را برای دوره ی زمانی مشخص شده بر روی بسته نرم‌افزار (در صورتی که نرم‌افزار توسط یک رسانه واسط به دست شما رسیده باشد) و یا مشخص شده در حین دریافت (در صورتی که نرم‌افزار را از طرق اینترنت دریافت شده باشد) دریافت کنید:

   • به روزرسانی نرم‌افزار از طریق اینترنت هنگامی که شرکت آن را در وبسایت خود یا دیگر سرویس های آنلاین منتشر کرده است. هر به روزرسانی که شما دریافت می کنید بخشی از این نرم‌افزار محسوب می شود و شامل شرایط توافقنامه می باشد.
   • پشتیبانی فنی از طریق اینترنت و یا پشتیبانی فنی تلفنی. هنگامی که آخرین بروزرسانی نرم‌افزار نصب شد با توجه به توافقات ، پشتیبانی فنی در اختیار شما قرار می گیرد. سرویس پشتیبانی فنی و قوانین آن در آدرس موجود می باشد.
 14. اطلاعات تماس شرکت

  اگر هر سوالی در مورد این توافقنامه دارید و یا اگر می خواهید به هر دلیلی با ما تماس بگیرید:

کلیه حقوق مادی و معنوی نرم‌افزاربرای شرکت شید افزار رایانه محفوظ می‌باشد. نرم‌افزار و تمامی حقوق مربوط به آن متعلق به شرکت شید افزار رایانه می باشد.

نرم‌افزار و هر مستند همراه دیگری دارای حق کپی بوده وتوسط قوانین حق کپی بین المللی و معاهده‌های حق کپی محفوظ نگه داشته می شود، همچنان که دیگر موارد و تعهدنامه‌های قانونی محفوظ نگه داشته می شوند.