راهنمای بازارچه شید, راهنمای ضد ویروس شید

کد فعال‌سازی

کد‌‌ فعال‌سازی هشت رقمی برای فعال کردن برنامه ضد ویروس شید مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کد های فعالسازی ضدویروس شید 1 ,3 و 5 کاربره میباشند و همینطور یک سال و دو سال اعتبار خواهند داشت که با خرید هر کدام‌، برنامه شما به مدت یک سال و دو سال فعال خواهد بود.
1 کاربره : فقط بر روی یک دستگاه قابل استفاده است.
3 کاربره : یک کدفعالسازی است که بر روی 3 دستگاه میتوانید اعتبار آن را بصورت مجزا فعالسازی کنید و اعتبار هریک از دستگاه ها، از همان روز که کد را در سیستم وارد کنید، فعال خواهد شد.
5 کاربره: یک کدفعاسازی است که بر روی 5 دستگاه میتوانید اعتبار آن را بصورت مجزا فعالسازی کنید و اعتبار هریک از دستگاه ها، از همان روز که کد را در سیستم وارد کنید، فعال خواهد شد.

خریداری کد‌‌ فعال‌سازی از دو طریق امکان‌پذیر است:

روش اول: خرید کد فعال سازی از طریق سایت(کلیک کنید)

روش دوم: خرید پکیج ضدویروس شید(کلیک کنید)

 

روش اول: خرید کد فعال سازی از طریق سایت

۱- به سایت شرکت شید افزار رایانه (SheedSoft.com )بروید. و گزینه خرید کد فعال‌سازی را انتخاب نمایید.


۱-1- کد فعالسازی مورد نظر خود را نسبت به تعداد دستگاه هایی که دارید و اعتبار یکساله یا دو ساله، انتخاب کنید.

2-1- شماره همراهی که میخواهید کدفعالسازی به آن پیامک گردد را وارد کنید و در صورت دارا بودن کد تخفیف/ معرف ، آن را در قسمت کد تخفیف/ معرف وارد کنید.

3-1- سپس بر روی گزینه تکمیل خرید و صدور پیش فاکتور کلیک نمائید.

۲- در مرحله دوم پیش فاکتور صادر شده نمایش داده می‌شود. با انتخاب دکمه پرداخت و ثبت نهایی سفارش، به صفحه پرداخت از طریق درگاه بانک هدایت می‌شوید.

۳- مرحله سوم مربوط به درگاه بانک و پرداخت وجه است.
۴- در این مرحله خرید با موفقیت انجام شده است و کد فعال‌سازی هشت رقمی به همراه اطلاعات تراکنش خرید برای شما به نمایش درمی‌آید. هم‌چنین کد فعال‌سازی هشت رقمی به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

 

روش دوم: خرید پکیج ضدویروس شید

با خرید بسته فیزیکی ضد ویروس شید کد فعال‌سازی بصورت کارت در داخل بسته موجود می‌باشد و با خراش دادن کد موجود بر روی کارت ، میتوانید اعتبار ضد ویروس شید را فعالسازی نمائید.