سوالات متداول

امنیت اینترنتی شید، علاوه بر این‌که تمامی امکانات ضدویروس را دارد، دارای قابلیت‌های بیشتری نیز است، مانند محافظت در برابر تهدیدهای اینترنتی، امنیت مرورگر، امنیت خرید و پرداخت، امنیت کارهای بانکی و همچنین دیوار آتش که به شما این امکان را می‌دهد تا ارتباطات اینترنتی و کنترل برنامه‌های دستگاه‌تان را در دست بگیرید.

امنیت اینترنتی نسخه کامل‌تر ضدویروس است و ضدویروس در دل امنیت اینترنتی قرار گرفته است.

بررسی کنید کدفعالسازی که خریداری کردید برای کدام نسخه از شید میباشد، اگر کدفعالسازی امنیت اینترنتی خریداری کرده باشید باید کد را در برنامه امنیت اینترنتی شید وارد و فعالسازی کنید.

همینطور اگر کدفعالسازی ضدویروس شید خریداری کرده باشید باید کد را در برنامه ضدویروس وارد و فعالسازی کنید.

ابتدا بررسی کنید مهلت انقضای کدتخفیف شما به پایان نرسیده باشد.

سپس بررسی کنید کدتخفیفی که دارید برای کدام نسخه از شید میباشد. اگر کد تخفیف شما برای  نسخه ضدویروس شما ارسال شده باشد باید در خرید، کدفعالسازی ضدویروس شید را انتخاب کنید و از کدتخفیف استفاده کنید.

اگر کد تخفیف شما مربوط  نسخه امنیت اینترنتی است باید در صفحه خرید سایت، کدفعالسازی امنیت اینترنتی شید را انتخاب کنید و از کدتخفیف استفاده کنید.

خیر.امنیت اینترنتی نسخه کامل‌تر ضدویروس است و ضدویروس در دل امنیت اینترنتی قرار گرفته است بنابراین نیازی به خرید مجدد برای نسخه ضدویروس شید نمیباشد و میتوانید با دانلود و نصب نسخه امنیت اینترنتی از تمامی امکانات برنامه استفاده کنید.
نیازی به حذف نسخه ضدویروس نیست ، از طریق سایت  sheedsoft.com با دانلود و نصب نسخه امنیت اینترنتی شید میتوانید نسخه امنیت اینترنتی را بر روی نسخه قبلی نصب کنید.
امنیت اینترنتی نسخه کامل‌تر ضدویروس است و ضدویروس در دل امنیت اینترنتی قرار گرفته است، بنابراین با نصب امنیت اینترنتی هیچ قابلیتی از برنامه ضدویروس غیرفعال نخواهد شد و همچنین با قابلیت های بیشتری میتوانید نسخه امنیت اینترنتی را در سیستم خود استفاده کنید.
نسخه امنیت اینترنتی را از سایت sheedsoft.com قسمت دانلود / دانلود و نصب کنید و با همان حساب کاربری(شماره همراه و رمز عبوری که تعیین کرده اید) وارد شوید و کدفعالسازی را وارد و اعتبار امنیت اینترنتی خود را فعال کنید.
برنامه شید نصب شده بر روی سیستم را اجرا کنید، در بالا مرکز صفحه اصلی بر روی آیکون شید نگه دارید نام برنامه نصب شده نمایش داده میشود.
در صورتی که نسخه‌ی شید بر روی سیستم شما نصب نیست به دو روش می‌توانید در شید ثبت نام نمایید:
– در سایت شید به قسمت «ناحیه کاربری» بروید و سپس گزینه «ثبت نام» را انتخاب کنید.
– برنامه‌ی شید را از قسمت «دانلود» سایت دریافت کرده و با اجرای فایل و طی کردن مراحل آن، نصب کنید. پس از طی مراحل نصب، برنامه به صورت خودکار وارد مرحله ثبت نام میشود. شما می‌توانید با ورود شماره همراه و تعیین کلمه‌عبور مراحل ثبت‌نام را انجام دهید. توجه داشته باشید در کادر رمزعبور، رمزعبور دلخواه خود را که باید حداقل هشت کاراکتر و ترکیبی از حروف و اعداد به انگلیسی باشد را وارد نمایید.

در صورتی که نسخه‌ی شید بر روی سیستم شما نصب است:
– برنامه شید را اجرا کنید و در سمت راست بالا بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. شماره همراه خود را وارد کنید و سپس «گام بعد» را انتخاب نمایید. اگر تا به حال ثبت نام انجام نداده باشید، به صفحه «ثبت نام در شید» هدایت خواهید شد. توجه داشته باشید در کادر رمزعبور، رمزعبور دلخواه خود را که باید حداقل هشت  کاراکتر و ترکیبی از حروف و اعداد به انگلیسی باشد را وارد نمایید.

در سایت شید از قسمت «خرید/تمدید» نسبت به خرید کد فعال‌سازی اقدام نمایید. بعد از اتمام خرید، کد فعال‌سازی به شماره همراه شما پیامک می‌شود. برنامه شید را اجرا کنید، در صفحه اصلی گزینه «درباره ی برنامه» و سپس «برو به فعال‌سازی» را انتخاب نمایید. کد فعال‌سازی خریداری شده را وارد نمایید و ضد ویروس شید را فعال کنید.
حساب کاربری، شماره همراه شماست و رمز‌عبوری که در زمان ثبت نام به دلخواه خود مشخص کرده‌اید. با استفاده از حساب کاربری به غیر از فعال‌سازی محصولات، می‌توانید دستگاه‌های خود را مدیریت کرده و از امکانات پنل وب (شامل سامانه ضد سرقت) نیز بهره‌مند شوید.

در صورتی که رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید در صفحه ای که رمز خواسته شده گزینه فراموشی رمز را انتخاب کنید و رمز عبور جدید تعیین کنید.

برنامه ضد ویروس شید را اجرا کنید، در صفحه اصلی گزینه «درباره‌ی برنامه» و سپس «برو به فعال‌سازی» را انتخاب نمایید. کد فعال‌سازی خریداری شده را وارد نمایید و اعتبار برنامه را فعال کنید.
ابتدا بررسی کنید کدفعالسازی که خریداری کردید برای کدام نسخه از شید میباشد.سپس از سایت sheedsoft.com وارد صفحه دانلود شوید و برنامه مورد نظر را دانلود و نصب کنید و با استفاده از کدفعالسازی که خریداری کرده اید اعتبار برنامه را فعال کنید.
متاسفانه نسخه جدید ضد ویروس شید از ویندوزXP   پشتیبانی نمی‌کند.
بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، در صفحه اصلی گزینه «درباره‌ی برنامه» و سپس «برو به فعال‌سازی» را انتخاب نمایید. کد فعال‌سازی اول را وارد نمایید و ضد ویروس شید را فعال کنید. سپس «اجرای برنامه» را بزنید و «تمدید فعال‌سازی» را انتخاب کنید و کد فعال‌سازی دوم را وارد نمایید تا به اعتبار باقی مانده شما اضافه گردد.
بله شما می‌توانید با ورود به حساب کاربری خود (با استفاده از شماره همراه‌تان) چند سیستم را فعال کنید. برای این منظور شما می‌توانید از چند کد فعال‌سازی تک‌کاربره استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید با استفاده از یک کد فعال‌سازی چندکاربره این کار را انجام دهید.
خیر. با وارد کردن کد فعال‌سازی جدید در برنامه به اعتبار باقی مانده شما اضافه می‌گردد. اعتبار شما حاصل مجموع مدت باقی مانده از فعال‌سازی قبل و مدت اعتبار کد فعال‌سازی جدید است.
خیر. بعد از نصب برنامه شید وارد حساب کاربری خود شوید تا ادامه اعتبار شما در ویندوز جدید مجددا فعال گردد. اطلاعات لازم برای ورود به حساب کاربری، شماره همراه شما و رمز عبوری است که در زمان ثبت نام به دلخواه خود مشخص کرده‌اید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، فراموشی رمز را انتخاب نمایید و با طی مراحل آن، رمز عبور جدید تعیین نمایید.
خیر بعد از تعویض ویندوز و تغییر سخت افزاری نیازی به وارد کردن مجدد کدفعالسازی نیست.

پس از نصب همان محصولی که قبل از تعویض ویندوز داشتید ، با همان شماره همراهی که اعتبار فعال داشته اید وارد حساب کاربری شوید.اگر رمز عبور خود را فراموش کردید، فراموشی رمز بزنید و یک رمز جدید تعیین کنید.

در صورتی که تعویض قطعه سخت افزاری نداشته باشید، اعتبار فعالسازی میشود و در صورتی که تعویض سخت افزاری داده باشید، برنامه از شما کد فعالسازی درخواست میکند .در همان صفحه گزینه “انتقال اعتبار” را انتخاب کنید تا نام ویندوز قبل نمایش داده شود و گزینه به این رایانه منتقل کن را انتخاب کنید تا اعتبار باقیمانده در دستگاه جدید فعال شود.

خیر. شما هر چند بار که بخواهید می‌توانید ویندوز سیستم خود را عوض کنید و بعد از نصب برنامه شید از باقی مانده اعتبار خود استفاده نمایید. ولی برای تعویض سیستم (کامپیوتر یا لپ‌تاپ) محدودیت وجود دارد و شما حداکثر ۵ بار می‌توانید از قابلیت انتقال اعتبار استفاده نمایید.
خیر. امکان تغییر شماره همراه تا پایان اعتبار وجود ندارد و اگر با شماره همراه دیگری در همان سیستم وارد برنامه شوید باید کد فعال‌سازی جدید خریداری نمایید.
در صورت تمایل می توانید شماره همراه معرف خود را در هنگام اولین فعال‌سازی در قسمت کد معرف در برنامه وارد کنید. با ثبت معرف در هنگام فعال‌سازی، یک کد فعال‌سازی هدیه با اعتبار دو ماهه، برای معرف شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد.
ابتدا بررسی کنید کدتخفیفی که برای شما ارسال شده است برای کدام نسخه از شید میباشد سپس در سایت شید به قسمت «خرید/تمدید» مراجعه کنید. محصول مورد نظر خود را بر اساس کدتخفیفی که ارسال شده انتخاب نمایید و کد تخفیف و شماره همراه خود را در بخش‌های مربوطه وارد نمایید و گزینه «تکمیل خرید » را انتخاب کنید.
تراکنش شما ناموفق بوده است و مبلغ به حساب شما از سمت بانک برگشت داده می‌شود. با توجه به اینکه پیامک برگشت وجه ارسال نمی‌شود، تراکنش حساب خود را ۷۲ ساعت بعد از خرید، بررسی کنید و در صورتی که مبلغ به حساب شما برگشت داده نشده بود برای پیگیری با پشتیبانی تماس بگیرید.
با خریداری کد‌های چند کاربره، می‌توانید ضمن برخورداری از تخفیف کدهای چند کاربره، برنامه شید را بر روی چند سیستم نصب و فعال کنید.
در طول ۲۴ ساعت شبانه روز می‌توانید با شماره ۰۲۳۳۱۷۳ داخلی ۱ تماس بگیرید.
شما می‌توانید در روز‌های کاری در بازه‌ زمانی 8:00 تا 20:00 با شماره 0233173 داخلی 2 تماس بگیرید.