راهنمای بازارچه شید

انتقال اعتبار

می‌توانید با نام کاربری و رمزعبور خود، از طریق برنامه ضد ویروس شید در دستگاه‌های مختلف متعلق به خودتان مانند کامپیوتر و یا لپ تاپ خود، وارد حساب کاربری خود شوید. بعد از ورود به حساب کاربری از طریق دستگاه جدید، آن دستگاه به ازای نام کاربری شما در شید ثبت خواهد شد. سپس این امکان به وجود می‌آید که در صورت تمایل مدت فعال‌سازی باقی‌مانده از ضد ویروس شید بر روی یک دستگاه فعال خود را، به دیگر دستگاه ثبت شده خود انتقال دهید.

  • ورود به حساب کاربری در صورتی امکان‌پذیر است که ضد ویروس شید بر روی دیگر دستگاه‌های شما نصب شده باشد.
  • فقط تا ۵ (پنج) بار امکان انتقال اعتبار برای یک حساب کاربری خاص وجود دارد.

دسترسی به صفحه انتقال اعتبار از طریق زیر امکان‌پذیر است:

 در خود صفحه فعال‌سازی در بالای صفحه با انتخاب انتقال اعتبار، به قسمت انتقال اعتبار هدایت می‌شوید.

انتقال اعتبار

مراحل انتقال فعال‌سازی برنامه به ترتیب زیر خواهد بود:

۱. ابتدا بایستی، از دستگاهی که می‌خواهید فعال‌سازی را به آن منتقل کنید (دستگاه مقصد) وارد حساب کاربری خود شوید، سپس در همان دستگاه (مقصد) انتقال فعال‌سازی را ادامه دهید.

۲. در دستگاه مقصد، به صفحه انتقال اعتبار بروید.

۳. با وارد شدن به صفحه انتقال اعتبار، لیست تمام دستگاه‌هایی که برای نام کاربری شما ثبت شده است (به غیر از دستگاه جاری که همان دستگاه مقصد ماست) نمایش داده خواهد شد.

۴. حال دستگاه مورد نظرتان را که دارای اعتبار است و می‌خواهید اعتبار فعال‌سازی از آن به دستگاه مقصد انتقال یابد، انتخاب کنید و دکمه “به این رایانه انتقال کن” را انتخاب کنید. با این کار اعتبار فعال‌سازی از دستگاه مبدا انتخابی شما به دستگاه مقصد (این رایانه) انتقال می‌یابد.

در این مثال مدت اعتبار فعال‌سازی باقی مانده از دستگاه مبدا MEHRNOOSH-PC به دستگاه مقصد انتقال خواهد یافت (“به این رایانه منتقل کن”).

۵. در نهایت برای انتقال به دستگاه مقصد، از شما تایید نهایی گرفته می‌شود.

۶. بعد از تایید انتقال توسط شما، اعتبار فعال‌سازی به دستگاه جدید انتخابی‌تان منتقل خواهد شد و پیغامی مبنی بر انجام موفقیت آمیز انتقال، به شما نمایش داده خواهد شد.

  • برای انتقال اعتبار باید وارد حساب کاربری خود شده باشید.
  • در این صفحه تاریخ انقضای فعال‌سازی نمایش داده می‌شود.
  • برای اجرای ضد ویروس شید باید دکمه “ضد ویروس شید را اجرا کن” را کلیک کنید تا ضد ویروس اجرا شود.