راهنمای بازارچه شید

انتقال اعتبار

می‌توانید با حساب کاربری خود، از طریق برنامه ضد ویروس شید در دستگاه‌های مختلف متعلق به خودتان مانند کامپیوتر و یا لپ تاپ ، وارد حساب کاربری خود شوید. بعد از ورود به حساب کاربری از طریق دستگاه جدید، آن دستگاه به ازای حساب کاربری شما در شید ثبت خواهد شد. سپس این امکان به وجود می‌آید که در صورت تمایل مدت فعال‌سازی باقی‌مانده از ضد ویروس شید بر روی یک دستگاه فعال خود را، به دیگر دستگاه ثبت شده خود انتقال دهید.

  • انتقال اعتبار در دستگاه جدید ، در صورتی امکان‌پذیر است که ضد ویروس شید بر روی دستگاه‌ اول نصب و فعال باشد.
  • فقط 5 بار امکان انتقال اعتبار برای یک حساب کاربری خاص وجود دارد.

 

مراحل انتقال اعتبار برنامه به ترتیب زیر خواهد بود:

 

1- بر روی آیکون ضد ویروس کلیک راست کنید و گزینه  درباره برنامه را انتخاب کنید.

2- در صفحه فعالسازی گزینه انتقال اعتبار را انتخاب کنید.

 

3-با وارد شدن به صفحه انتقال اعتبار، لیست تمام دستگاه‌هایی که برای نام کاربری شما ثبت شده است (به غیر از دستگاه جاری که همان دستگاه مقصد ماست) نمایش داده خواهد شد.

4- حال دستگاه مورد نظرتان را که دارای اعتبار است و می‌خواهید اعتبار فعال‌سازی از آن به دستگاه مقصد انتقال یابد، انتخاب کنید و گزینه به این رایانه منتقل کن را انتخاب کنید. با این کار اعتبار فعال‌سازی از دستگاه مبدا انتخابی شما به دستگاه مقصد (این رایانه) انتقال می‌یابد.

۵. در نهایت برای انتقال به دستگاه مقصد، از شما تایید نهایی گرفته می‌شود.

۶. بعد از تایید انتقال توسط شما، اعتبار فعال‌سازی به دستگاه جدید انتخابی‌تان منتقل خواهد شد و پیغامی مبنی بر انجام موفقیت آمیز انتقال، به شما نمایش داده خواهد شد.