نرم افزار, همه مطالب

نسخه نهایی ضد بازیاب شید منتشر شد.

ضدبازیاب

گاهی اوقات فایل و فولدرهای در کامپیوترمان است که دیگر به آن‌ها نیازی نداریم که به‌صورت عادی با یک شیفت و دلیت ساده آن‌ها را پاک می‌کنیم.

 چون دیگر این فایل‌ها دیده نمی‌شوند گمان می‌کنیم که پاک شده‌اند. اما اشتباه است!!!

 فایل پاک شده در‌ واقع اصلاً حذف نشده و آماده برگرداندن است و می‌توان به راحتی به‌ وسیله خود ویندوز یا با استفاده از ابزارهای مخصوص بازیابی شود.

مطالعه نمایید: چطور یک فایل را با خیال راحت پاک (حذف) کنیم؟

برای این‌که فایلی به طوری پاک شود که غیر قابل بازیابی باشد یا حداقل بازیابی آن دشوار باشد باید از ابزارهای مخصوص این کار استفاده شود. 


ضد بازیاب شید

برای حل این مشکل می‌توانیم از برنامه رایگان ضد بازیاب شید استفاده کنیم که به سادگی فایل‌ها و فولدرهای مورد نظر را به گونه‌ای پاک می‌کند که دیگر هرگز امکان بازیابی آن‌ها وجود نداشته باشد.

این برنامه فارسی، ساده و رایگان است و می‌توانیم میزان دقت فرآیند ضدبازیابی را تعیین کنیم.

ضد بازیاب شید مدتی به صورت نسخه آزمایشی ارائه شده بود و کاربرانی که عضو آزمایشگاه شید بودند اشکالاتی را که در حین کار با آن مواجه شده بودند را ارسال کردند. این اشکالات رفع شده است که موجب بالا رفتن کیفیت برنامه می‌باشد.

از تمام کاربران عزیزی که با نصب و تست نسخه آزمایشی، به نهایی شدن نسخه اصلی کمک ارزنده‌ای کردند و در این مسیر همراه بودند تشکر می‌کنیم.

از این پس نسخه اصلی این برنامه برای همه کاربران در بازارچه شید در دسترس است و می‌توان آن را نصب و با خیالی راحت استفاده کرد.

مطالب مرتبط

یک نظر در “نسخه نهایی ضد بازیاب شید منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.